صفحه اصلی درباره ما گالری تصاویر تماس با ما ورود کاربران
منوی سایت
تقویم روز

چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱
آمار بازدید

بازدید امروز : ۳

بازدید این هفته : ۲۵

بازدید این ماه : ۷۴

آمار کل بازدید : ۶۰۸۶۹

افراد آنلاین : ۰ نفر

آی پی : ۴۴.۲۱۱.۲۳۹.۱

 صفحه اصلی سخنی با اولیاء

 

اولیای گرامی، سهم بزرگی از موفقیت فرزندتان در دستان انتخابگر شماست.

 1- قدم اول کسب اطلاعات کامل و جامع و علمی در مورد جنبه های مختلف سال سرنوشت ساز دوازدهم

پدر و مادر گرامی، بی شک فرزند شما در حساس ترین مقطع زندگی خویش قرار دارد و شما می توانید نقش بنیادی در تعیین سرنوشت وی داشته باشید.نقطه عطف زندگی فرزند شما در همین روزهایی است که در حال سپری شدن است و هر انتخابی می تواند سرنوشت وی را تغییر دهد. شما قطعاً در پیمودن تمام مسیر تا کنکور باید به فرزند خود کمک کنید. و با تحقیق جامع و کامل به راحتی می-توانید به نقش انکار ناپذیر خانواده در موفقیت دانش آموز جامع عمل بپوشانید و هرگونه خطری که در کمین فرزندتان نشسته است را ازسرراه­بردارید و شما هم اکنون در اولین گام این کمک هستید.

 2- قدم دوم اتخاب یک مدرسه مناسب

اگر عصر حاضر قرن ارتباط نام گرفته، دلیل آن چیزی جزء تاثیر اطلاعات بر فرهنگ و اجتماع آدمی نبوده است. این مهم بدان معنا است که زندگی امروزه جز با همراهی مستمر دانش و اطلاعات روز میسر نیست و اگر زیستن به معنای دانش اندوزی یک هدف والا برای بشریت بوده و هست، طی مدارج علمی دانشگاهی نیز یکی از راه های سهل الوصل برای دستیابی به این خواسته ی فطرت آدمی است چرا که نهادینه شدن علوم در طبقات اختصاصی آکادمیک، انگیزه و رقبت جهت نیل به اهداف والا را افزایش می دهد. این امر اهمیت گلچین نمودن استعدادها را در آزمونی به نام کنکور سراسری بیشتر روشن می سازد.آزمون سراسری دانشگاه ها با تمام انتقادهایی که به همراه خود دارد در حال حاضر بهترین نوع گزینش دانشجو و بهترین راه کار انتخاب رشته دانشگاهی می باشد که در سال های اخیر به رقابتی سنگین برای دانش پژوهان خواهان تحصیلات عالی تبدیل شده است که با توجه به تغییرات کنکور در چند سال اخیر بدست آوردن جایگاه دلخواه کار آسانی نیست و حتما باید به مدرسه تخصصی، کاردان، و با کادر با تجربه که صداقت، تعهد و پیگیری را سر لوحه کار خود قرار می دهند همراه شوید.

 

3- قدم سوم همراهی با سیاست های آموزشی مدرسه و مشاوره

گروه آموزشی و اجرایی دبیرستان خوارزمی براین باورند که در سال آخر اولیاء نقش بسیار مهمی، را در پیشروی رو به رشد دانش آموزان ایفا می کنند که در خیلی از مراکز از این اهرم بسیار مهم هیچ استفاده موثری نمی شود، از این رو در طول سال تحصیلی مدیریت و مشاورین خوارزمی طی جلسات فردی پی درپی و با یک کار تیمی با مدرسه کمک به رشد هر چه سریعتر دانش آموزان خود می کنند به طور مثال آرام نگه داشتن محیط خانه و دور نگه داشتن دانش آموز از هر گونه استرس غیر درسی از مهمترین وظایف خانواده به شمار می رود. دانش آموزی را در نظر بگیرید که شاهد مشاجره اعضای خانواده با یکدیگر است. قطعاً این تنش ها در وضعیت درسی دانش آموز تأثیر منفی می گذارد.اولیاء گرامی توجه داشته باشند که اگر به دانش آموز توصیه می کنیم که درس بخواند ما نیز باید در فرآیند درس خواندن یاور وی باشیم. حتی الامکان ازمهمانی رفتن و مهمانی دادن علی الخصوص مهمانی های شلوغ و طولانی پرهیز کنیم.سعی کنیم مسافرت رفتن را به بعد از کنکور موکول کنیم. قبول کنید که امکان ندارد دانش آموز در سفر شمال (یا هر جای دیگر) بتواند درس بخواند.از این دست بسیارند مواردی که نیاز به از خود گذشتگی خانواده دارند. بله، کنکور هدفی مشترک برای تمامی اعضای خانواده است. همگی باید برای قبولی دانش آموز در آن تلاش کنیم.

درخواست گروه آموزشی خوارزمی از اولیاء گرامی

- ماهی یک بار در جلسات مشاروه فردی با مشاور شرکت کنند.

- هفته یک بار ارتباط تلفنی با مشاور پیگیری داشته باشند.

- در هر شرایطی از سیاست های آموزشی مدرسه حمایت و پیروی کنند.

- براساس منشور عملکرد ارائه شده در هر بازده زمانی توسط مشاور در منزل با دانش آموزان رفتار کنند.

- هر روز پیگیر نمرات وعملکرد آموزشی دانش آموز خود باشند.

 

 

 کلیه حقوق این سامانه متعلق به دبیرستان غیر دولتی خوارزمی زنجان می باشد