صفحه اصلی درباره ما گالری تصاویر تماس با ما ورود کاربران
منوی سایت
تقویم روز

چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱
آمار بازدید

بازدید امروز : ۴

بازدید این هفته : ۲۶

بازدید این ماه : ۷۵

آمار کل بازدید : ۶۰۸۷۰

افراد آنلاین : ۰ نفر

آی پی : ۴۴.۲۱۱.۲۳۹.۱

 صفحه اصلی میثاق نامه دانش آموزان

 

بسمه تعالی

 

ميثاق نامه دانش آموزي

 

ديدگانم آسماني است ، صاف با بصيرت . دلم غنچه اي است در حال شكفتن نه در تنگه . قلبم دريايي است در عمق ، نه در كف .من در آغازم ، شروع يك خط ، ادامه ي يك راه و طلايه دار محبت و طلايه دار اخلاق هستم. خداي را شاكرم امسال نيز به عنوان يك دانش آموز فرزانه در دبيرستان خوارزمی به تحصيل مي پردازم.

v    سوگند ياد مي كنم با بهره مندي از راهنمايي هاي قرآن كريم و پيشوايان دينم به هدف عشق به ولي در جمع ياوران انقلاب ، طلايه دار و پرچم دار آرمان هاي انقلاب و كشور عزيزم باشم.

v    سوگند ياد مي كنم بار ديگر كه دفتر زندگيم ورق خورد ه و صفحه اي جديد براي آفريدن نقش زيباتر از گذشته گشوده شده است با همت بلند و عزم وپشتكار در انجام فرايض ديني و مشاركت در فعاليت هاي اجتماعي و حفظ نظم كوشا باشم.

v    سوگند ياد مي كنم به عنوان يك دانش آموز منضبط و فرهيخته كه مدرسه را خانه ي دوم خود مي داند در حفظ و پاكيزكي و نگهداري آن بكوشم و همچنين رعايت بهداشت فردي را در اولويت قرار دهم و ديگر دانش آموزان را به آن ترغيب کنم.

v    سوگند ياد مي كنم به عنوان يك دانش آموز متعهد به معلّمان و اوليا ي عزيز احترام بگذارم و در تمامي مراحل زندگي سپاس گزار شان باشم.

v    سوگند ياد مي كنم به عنوان يك دانش آموز تمامي شئونات اجتماعي واخلاقي را رعايت كنم و همواره با هموطنان خود با ادب و احترام رفتار نمايم.

v    سوگند ياد مي كنم به عنوان يك دانش آموز درس خوان كه هدف اصلي خود يعني درس خواندن را در نظر داشته باشم و از به كار بردن وسايل غير مرتبط با امور مدرسه )تجملي و...) خودداري نمايم . اين راه پر فراز و نشيب را با تلاش بي وقفه خود هموار سازم و همواره در مدرسه حضوربه موقع داشته باشم و قوانين مدرسه را رعايت نمايم.

v    سوگند ياد مي­كنم اكنون كه جهان عصر شيشه و آيينه است و ما در لحظه انعكاس اثرات خود را مي بينيم ، پس با افكار و دست آوردهاي جديد خود را مسلّح كنم  .به ياد داشته باشم جهان پيرامون رقابتي

 

 کلیه حقوق این سامانه متعلق به دبیرستان غیر دولتی خوارزمی زنجان می باشد